6 stole fra H. P. Hansenˋs Møbelindustri-Fi2432

6 spisestuestole.

Fremstår med brugsspor på stel som mærker/pletter/ridser samt pletter på betræk (ikke forsøgt fjernet).

Lukket

Auktion fejlede da der ikke var nogen bud
Auktionstart01/08/2022 12:00