AYNSLEY Pembroke Replika vase 14 cm – ZIRKEL, Odense – Z303

Afhentning: Odense N

Odense – Zirkel

Odense – Zirkel
Højvang 40
5270 Odense N

Utrolig smuk lille Pembroke porcelænsvase fra britiske Aynsley. Vasen er en reproduktion af Aynsley’s  eget design fra slutningen af det 18. århundrede.

Måler ca. 14 cm i højden.

Vasen er i fantastisk god stand, uden skår eller afslag. Guldkanter er intakte.

Forudbetaling kan ske via Mobilepay 405015.

Vundne bud skal afhentes senest 14 dage efter afsluttet auktion eller efter nærmere aftale via zirkel@odenserenovation.dk

Vindende bud: 50,00 DKK

Varens stand: Brugt

Højeste bud var: mor23

mor2350,00 DKK 11/05/2022 12:22
Auktionstart11/05/2022 12:00