“Burning Beach” af Trude Semb-Fi2303

Tryk i ramme 68×90. I passepartout.

Signeret Trude Semb og nummereret xx/xx

Brugsspor på ramme/front.

Vindende bud: 440,00 DKK

Højeste bud var: GJ

GJ440,00 DKK Autobud20/07/2022 21:44
Tikal430,00 DKK 20/07/2022 21:44
GJ420,00 DKK Autobud20/07/2022 21:43
Tikal410,00 DKK 20/07/2022 21:43
GJ360,00 DKK 19/07/2022 6:50
Tikal350,00 DKK Autobud19/07/2022 6:50
Tikal330,00 DKK Autobud19/07/2022 6:49
GJ320,00 DKK 19/07/2022 6:49
Tikal310,00 DKK Autobud19/07/2022 6:48
GJ300,00 DKK 19/07/2022 6:48
Tikal130,00 DKK 17/07/2022 19:07
RBR120,00 DKK 15/07/2022 9:32
GJ110,00 DKK 14/07/2022 20:16
steffen101,00 DKK Autobud14/07/2022 20:16
steffen100,00 DKK 13/07/2022 13:11
Zenta465090,00 DKK 13/07/2022 12:11
GJ80,00 DKK 11/07/2022 2:18
steffen70,00 DKK 08/07/2022 12:39
sbuus60,00 DKK 08/07/2022 11:18
Sidsel toenning50,00 DKK 08/07/2022 7:55
Auktionstart07/07/2022 20:00