Tallerkner Disney

Varenummer: Fi0043 Kategorier: , Tags: , ,

Tallerkner i glas med forskellige Disney figurer. Alle tallerkner har brugsspor fx. Ridser/kalk

Vindende bud: 170,00 DKK

Højeste bud var: Fordbil

Fordbil170,00 DKK 04/07/2020 19:53
Fie christensen160,00 DKK 04/07/2020 18:22
Maciej150,00 DKK Autobud04/07/2020 18:22
Fie christensen150,00 DKK 04/07/2020 18:22
Maciej140,00 DKK Autobud04/07/2020 18:22
Fie christensen130,00 DKK 04/07/2020 18:22
Maciej120,00 DKK 30/06/2020 16:02
Christine110,00 DKK 29/06/2020 15:02
Maciej100,00 DKK 29/06/2020 15:02
Christine90,00 DKK 28/06/2020 20:36
Maria80,00 DKK 28/06/2020 0:00
Yonex70,00 DKK 26/06/2020 21:01
Iurifax60,00 DKK 26/06/2020 17:22
Lars50,00 DKK 26/06/2020 7:03
Auktionstart26/06/2020 7:00