Flodhest -Fi1371
Keramikflodhest med glast grøn glasering. Signeret E.S Horn.
H:7 cm – L: 12 cm- lidt brugsspor
Swipe/bladr. For at se flere billeder.
Vindende bud: 470,00 kr.
Højeste bud var: MostersChoise
MostersChoise | 470,00 kr. | 22/09/2021 20:14 | |
MostersChoise | 450,00 kr. | 21/09/2021 17:39 | |
A73 | 400,00 kr. | Autobud | 20/09/2021 17:55 |
A73 | 310,00 kr. | 17/09/2021 13:40 | |
zira | 300,00 kr. | Autobud | 17/09/2021 13:40 |
zira | 260,00 kr. | 17/09/2021 13:17 | |
A73 | 250,00 kr. | Autobud | 17/09/2021 13:17 |
A73 | 204,00 kr. | Autobud | 16/09/2021 19:43 |
MostersChoise | 194,00 kr. | 16/09/2021 19:43 | |
A73 | 184,00 kr. | Autobud | 14/09/2021 20:05 |
Lars L | 174,00 kr. | 14/09/2021 20:05 | |
A73 | 164,00 kr. | 14/09/2021 17:12 | |
Stinne | 154,00 kr. | 14/09/2021 12:31 | |
A73 | 150,00 kr. | Autobud | 14/09/2021 12:31 |
A73 | 126,00 kr. | Autobud | 14/09/2021 12:30 |
Stinne | 116,00 kr. | 14/09/2021 12:30 | |
A73 | 50,00 kr. | 14/09/2021 10:29 | |
Auktionstart | 14/09/2021 8:00 |