Friedrich Goldscheider figur-Fi1650
Stor porcelænsfigur H: 35 cm. Signeret og nummereret i bund.
Fremstår med patina.
Figuren mangler 1 finger og der er ei lille afslag på kurvens kant – se billeder for detaljer
Vindende bud: 80,00 kr.
Højeste bud var: mads h
mads h | 80,00 kr. | 09/12/2021 19:14 | |
70,00 kr. | 09/12/2021 18:32 | ||
mads h | 60,00 kr. | 09/12/2021 17:59 | |
50,00 kr. | 04/12/2021 10:22 | ||
Auktionstart | 01/12/2021 18:00 |