Frisørstol til børn -Fi1773

Ældre “Mercedes 300 SL” frisørstol til børn.

Den fremstår med lidt mangler og brugsspor fx. ridser/mærker, sædet har revner, et par revner i bilen. Se billeder for detaljer.

Justerbar i højden.

Varen kan beses i Finderiet.

Vindende bud: 410,00 DKK

Højeste bud var: Jubii

Jubii410,00 DKK 14/01/2022 22:21
steffen405,00 DKK Autobud14/01/2022 22:21
steffen400,00 DKK Autobud14/01/2022 22:21
Jubii390,00 DKK 14/01/2022 22:21
steffen380,00 DKK Autobud14/01/2022 22:21
Jubii370,00 DKK 14/01/2022 22:21
steffen360,00 DKK Autobud14/01/2022 22:21
Jubii350,00 DKK 14/01/2022 22:21
steffen340,00 DKK Autobud14/01/2022 22:21
Jubii330,00 DKK 14/01/2022 22:21
steffen320,00 DKK 14/01/2022 10:19
AS310,00 DKK 13/01/2022 7:20
Karl erik300,00 DKK Autobud13/01/2022 7:20
Karl erik280,00 DKK Autobud11/01/2022 20:00
Joergen.b270,00 DKK 11/01/2022 20:00
Karl erik260,00 DKK Autobud11/01/2022 20:00
Joergen.b250,00 DKK 11/01/2022 20:00
Karl erik240,00 DKK Autobud11/01/2022 19:59
Joergen.b230,00 DKK 11/01/2022 19:59
Karl erik220,00 DKK 11/01/2022 11:16
AS210,00 DKK 11/01/2022 0:40
Karl erik200,00 DKK 10/01/2022 13:37
Auktionstart10/01/2022 11:00