Genudgivet- Teak stole- SFG 975

Afhentning: Sønderborg

Glansager Genbrugsbutik

Glansager Genbrugsbutik
Foldager 1
6400 Sønderborg

Varenummer: SFG 975 Kategorier: ,

Brugsspor, mangler nogle knapper til at dække skruer.

Vindende bud: 586,00 DKK

Højeste bud var: Freja

Freja586,00 DKK Autobud29/07/2022 17:29
Morie576,00 DKK 29/07/2022 17:29
Freja470,00 DKK 28/07/2022 17:21
Diamond460,00 DKK 27/07/2022 21:13
Lars K Nielsen450,00 DKK Autobud27/07/2022 21:13
Diamond440,00 DKK 27/07/2022 21:13
Lars K Nielsen430,00 DKK Autobud27/07/2022 21:12
Diamond420,00 DKK 27/07/2022 21:12
Lars K Nielsen410,00 DKK Autobud27/07/2022 21:12
Diamond400,00 DKK 27/07/2022 21:12
Lars K Nielsen390,00 DKK Autobud27/07/2022 21:12
Diamond380,00 DKK 27/07/2022 21:12
Lars K Nielsen370,00 DKK Autobud27/07/2022 21:12
Diamond360,00 DKK 27/07/2022 21:12
Lars K Nielsen350,00 DKK Autobud27/07/2022 21:12
Diamond340,00 DKK 27/07/2022 21:12
Lars K Nielsen330,00 DKK Autobud27/07/2022 21:12
Diamond320,00 DKK 27/07/2022 21:12
Lars K Nielsen310,00 DKK Autobud27/07/2022 21:12
Diamond300,00 DKK 27/07/2022 21:12
Lars K Nielsen290,00 DKK Autobud27/07/2022 21:12
Diamond280,00 DKK 27/07/2022 21:12
Lars K Nielsen270,00 DKK Autobud27/07/2022 21:12
Diamond260,00 DKK 27/07/2022 21:12
Lars K Nielsen250,00 DKK Autobud27/07/2022 21:12
Diamond240,00 DKK 27/07/2022 21:12
Lars K Nielsen230,00 DKK 26/07/2022 23:38
Diamond220,00 DKK 24/07/2022 4:52
Loui25210,00 DKK 24/07/2022 0:53
Diamond200,00 DKK 23/07/2022 21:18
Morie190,00 DKK Autobud23/07/2022 21:18
Morie160,00 DKK Autobud23/07/2022 21:18
Diamond150,00 DKK 23/07/2022 21:18
Morie110,00 DKK Autobud23/07/2022 21:18
Diamond100,00 DKK 23/07/2022 21:18
Morie10,00 DKK 23/07/2022 2:48
Auktionstart22/07/2022 20:00