Gl. rammer -SFN 510
Mange mangler glas, én har skår i glasset -se billede.
Vindende bud: 221,00 kr.
Højeste bud var: Henry
Henry | 221,00 kr. | 08/07/2021 20:15 | |
Anette | 211,00 kr. | 08/07/2021 16:14 | |
Henry | 203,00 kr. | Autobud | 08/07/2021 16:14 |
Henry | 163,00 kr. | 07/07/2021 20:00 | |
Anette | 153,00 kr. | Autobud | 07/07/2021 20:00 |
Henry | 153,00 kr. | 07/07/2021 20:00 | |
Anette | 30,00 kr. | 06/07/2021 22:28 | |
Gitte | 20,00 kr. | 06/07/2021 21:12 | |
Lars L | 10,00 kr. | 06/07/2021 20:15 | |
Auktionstart | 06/07/2021 20:00 |