Hay FDB J110 stol-Fi2120

Varenummer: Fi2120 Kategorier: , Tags: , , ,

Hay stol – design af Poul M. Volther.

Fremstår med brugsspor fx. Ridser/mærker. Se billeder.

Kan beses i Finderiet.

Vindende bud: 620,00 DKK

Højeste bud var: Pernilleo

Pernilleo620,00 DKK 12/05/2022 19:59
zira610,00 DKK Autobud12/05/2022 19:59
Pernilleo610,00 DKK 12/05/2022 19:59
zira600,00 DKK Autobud12/05/2022 19:52
Pernilleo590,00 DKK 12/05/2022 19:52
zira580,00 DKK Autobud12/05/2022 19:52
Pernilleo570,00 DKK 12/05/2022 19:52
zira560,00 DKK Autobud12/05/2022 19:52
Pernilleo550,00 DKK 12/05/2022 19:52
zira540,00 DKK Autobud11/05/2022 21:09
Pernilleo530,00 DKK 11/05/2022 21:09
zira520,00 DKK 08/05/2022 19:07
Pernilleo510,00 DKK 07/05/2022 21:44
zira500,00 DKK Autobud07/05/2022 21:44
Pernilleo490,00 DKK 07/05/2022 21:44
zira480,00 DKK Autobud07/05/2022 21:43
Pernilleo470,00 DKK 07/05/2022 21:43
zira460,00 DKK Autobud07/05/2022 21:43
Pernilleo450,00 DKK 07/05/2022 21:43
zira440,00 DKK Autobud07/05/2022 21:43
Pernilleo430,00 DKK 07/05/2022 21:43
zira420,00 DKK Autobud07/05/2022 21:43
Pernilleo410,00 DKK 07/05/2022 21:43
zira400,00 DKK Autobud07/05/2022 21:43
Pernilleo390,00 DKK 07/05/2022 21:43
zira380,00 DKK Autobud07/05/2022 21:43
Pernilleo370,00 DKK 07/05/2022 21:43
zira360,00 DKK Autobud06/05/2022 19:25
Conny Kristensen350,00 DKK 06/05/2022 19:25
zira340,00 DKK Autobud06/05/2022 19:25
Conny Kristensen330,00 DKK 06/05/2022 19:25
zira320,00 DKK Autobud05/05/2022 23:28
Tfh310,00 DKK 05/05/2022 23:28
zira300,00 DKK Autobud05/05/2022 23:28
Tfh290,00 DKK 05/05/2022 23:28
zira280,00 DKK 05/05/2022 22:20
Pernilleo270,00 DKK 05/05/2022 22:18
Conny Kristensen260,00 DKK 05/05/2022 20:59
zira250,00 DKK Autobud05/05/2022 20:58
Conny Kristensen250,00 DKK 05/05/2022 20:58
zira240,00 DKK Autobud05/05/2022 20:52
Conny Kristensen230,00 DKK 05/05/2022 20:52
zira220,00 DKK Autobud05/05/2022 20:34
LR210,00 DKK 05/05/2022 20:34
zira200,00 DKK Autobud05/05/2022 20:34
LR190,00 DKK 05/05/2022 20:34
zira180,00 DKK Autobud05/05/2022 20:33
LR170,00 DKK 05/05/2022 20:33
zira160,00 DKK Autobud05/05/2022 20:33
LR150,00 DKK 05/05/2022 20:33
zira140,00 DKK 05/05/2022 10:52
LR130,00 DKK 04/05/2022 21:06
Maria Nedergaard120,00 DKK 04/05/2022 20:26
Lars L110,00 DKK 04/05/2022 20:20
LR100,00 DKK 04/05/2022 18:20
Auktionstart04/05/2022 12:00