Just Andersen skål og vase-Fi2164

Tinvase H: 15 cm. Fremstår med en del ridser.

Skål H:7 cm Ø: 15 cm. Brugsspor

Vindende bud: 161,00 DKK

Højeste bud var: MostersChoise

MostersChoise161,00 DKK 30/05/2022 19:33
HNL151,00 DKK Autobud30/05/2022 19:33
HNL121,00 DKK Autobud28/05/2022 10:25
Jettehusum13@gmail.com111,00 DKK 28/05/2022 10:25
HNL90,00 DKK 28/05/2022 6:50
Jettehusum13@gmail.com80,00 DKK 26/05/2022 11:20
Madsen70,00 DKK 24/05/2022 20:45
Lars L60,00 DKK 24/05/2022 20:03
Anne50,00 DKK 24/05/2022 15:42
Auktionstart23/05/2022 11:00