Krom gulvlampe-Fi2105

Varenummer: Fi2105 Kategorier: ,

Gulvlampe fra Frandsen med justerbar arm – måske model Ball ? Virker.

Lampen fremstår med en del brugsspor som fx. Rust/ridser på lampefod og stel. Trænger til rengøring.

Kan beses i Finderiet.

Vindende bud: 225,00 DKK

Højeste bud var: Kent

Kent225,00 DKK 09/05/2022 20:42
Vifi215,00 DKK 09/05/2022 20:41
Kent205,00 DKK Autobud09/05/2022 20:38
Vifi205,00 DKK 09/05/2022 20:38
Kent195,00 DKK Autobud09/05/2022 20:38
Vifi185,00 DKK 09/05/2022 20:38
Kent175,00 DKK Autobud09/05/2022 20:38
Vifi165,00 DKK 09/05/2022 20:38
Kent155,00 DKK Autobud09/05/2022 8:40
alexsandraluka145,00 DKK 09/05/2022 8:40
Kent135,00 DKK 08/05/2022 23:44
Oscar1965125,00 DKK 08/05/2022 21:38
Kent115,00 DKK Autobud08/05/2022 21:38
Oscar1965110,00 DKK 08/05/2022 21:38
Kent100,00 DKK Autobud08/05/2022 21:38
Oscar196590,00 DKK 08/05/2022 21:38
Kent80,00 DKK 06/05/2022 0:07
Lotande70,00 DKK 04/05/2022 9:07
alexsandraluka60,00 DKK 04/05/2022 8:55
Josefinere50,00 DKK 02/05/2022 11:25
Auktionstart30/04/2022 13:00