Ankestyrelsen er kommet frem til, at Nordværk alene må benytte hjemmesiden til at udbyde genbrugsgenstande fra eget opland, altså Nordværks ejerkommuner. Derfor bliver vi nødt til at afslutte det gode samarbejde med kollegaerne i Skanderborg, Randers og Sønderborg fra nytår. Det betyder også, at der fra 2024 kun er mulighed for at afhente købte genstande fra Nordværks genbrugsbutik i Hjørring.

Læderstol-Fi1782

Varenummer: Fi1782 Kategori: Tags: , ,

Speciel lænestol i blødt læder  på drejefod.

Sædehøjde: 40 cm – Armlæn L:62 cm – L: 68 cm. – B: 65 cm.

Ryglæn kan lænestol tilbage.

Stolen fremstår med brugsspor som fx. mærker/ridser i læder.
Stolen er meget tung.

Kan beses og prøves i Finderiet.

Vindende bud: 411,00 kr.

Højeste bud var: MostersChoise

MostersChoise411,00 kr. Autobud23/01/2022 20:15
MostersChoise350,00 kr. 23/01/2022 20:10
MostersChoise300,00 kr. Autobud23/01/2022 20:08
MostersChoise260,00 kr. Autobud23/01/2022 20:07
MostersChoise220,00 kr. 23/01/2022 20:03
MostersChoise180,00 kr. 23/01/2022 20:00
MostersChoise140,00 kr. 22/01/2022 22:05
hjorths120,00 kr. 17/01/2022 20:06
MostersChoise100,00 kr. 15/01/2022 19:25