Læderstol-Fi1782

Varenummer: Fi1782 Kategorier: , Tags: , ,

Speciel lænestol i blødt læder  på drejefod.

Sædehøjde: 40 cm – Armlæn L:62 cm – L: 68 cm. – B: 65 cm.

Ryglæn kan lænestol tilbage.

Stolen fremstår med brugsspor som fx. mærker/ridser i læder.
Stolen er meget tung.

Kan beses og prøves i Finderiet.

Nuværende bud: 120,00 DKK

Tid tilbage:

Slutdato: 23/01/2022 20:00

Nuværende bud: 120,00 DKK

hjorths@jubii.dk120,00 DKK 17/01/2022 20:06
MostersChoise100,00 DKK 15/01/2022 19:25
Auktionstart11/01/2022 12:00