Læderstol-Fi1782
Speciel lænestol i blødt læder på drejefod.
Sædehøjde: 40 cm – Armlæn L:62 cm – L: 68 cm. – B: 65 cm.
Ryglæn kan lænestol tilbage.
Stolen fremstår med brugsspor som fx. mærker/ridser i læder.
Stolen er meget tung.
Kan beses og prøves i Finderiet.
Vindende bud: 411,00 kr.
Højeste bud var: MostersChoise
MostersChoise | 411,00 kr. | Autobud | 23/01/2022 20:15 |
MostersChoise | 350,00 kr. | 23/01/2022 20:10 | |
MostersChoise | 300,00 kr. | Autobud | 23/01/2022 20:08 |
MostersChoise | 260,00 kr. | Autobud | 23/01/2022 20:07 |
MostersChoise | 220,00 kr. | 23/01/2022 20:03 | |
MostersChoise | 180,00 kr. | 23/01/2022 20:00 | |
MostersChoise | 140,00 kr. | 22/01/2022 22:05 | |
hjorths | 120,00 kr. | 17/01/2022 20:06 | |
MostersChoise | 100,00 kr. | 15/01/2022 19:25 | |
Auktionstart | 11/01/2022 12:00 |