Læderstol-Fi1782

Varenummer: Fi1782 Kategorier: , Tags: , ,

Speciel lænestol i blødt læder  på drejefod.

Sædehøjde: 40 cm – Armlæn L:62 cm – L: 68 cm. – B: 65 cm.

Ryglæn kan lænestol tilbage.

Stolen fremstår med brugsspor som fx. mærker/ridser i læder.
Stolen er meget tung.

Kan beses og prøves i Finderiet.

Vindende bud: 411,00 DKK

Højeste bud var: MostersChoise

MostersChoise411,00 DKK Autobud23/01/2022 20:15
Michael P391,00 DKK 23/01/2022 20:15
MostersChoise350,00 DKK 23/01/2022 20:10
Michael P330,00 DKK Autobud23/01/2022 20:10
Michael P320,00 DKK 23/01/2022 20:09
MostersChoise300,00 DKK Autobud23/01/2022 20:08
Michael P280,00 DKK 23/01/2022 20:08
MostersChoise260,00 DKK Autobud23/01/2022 20:07
Michael P240,00 DKK 23/01/2022 20:07
MostersChoise220,00 DKK 23/01/2022 20:03
Michael P200,00 DKK 23/01/2022 20:03
MostersChoise180,00 DKK 23/01/2022 20:00
Michael P160,00 DKK 23/01/2022 19:59
MostersChoise140,00 DKK 22/01/2022 22:05
hjorths@jubii.dk120,00 DKK 17/01/2022 20:06
MostersChoise100,00 DKK 15/01/2022 19:25
Auktionstart11/01/2022 12:00