Marguerit ørestikker – Akut.nr. SGA-200

Afhentning: Silkeborg

Genbrugsbutikken Silkeborg Forsyning

Tietgensvej 7
8600 Silkeborg

Stemplet med 925S

Med brugsspor – ikke forsøgt fjernet

Vindende bud: 285,00 DKK

Højeste bud var: Lars

Lars285,00 DKK 08/09/2022 12:40
LP87275,00 DKK Autobud08/09/2022 12:40
LP87210,00 DKK Autobud08/09/2022 12:40
Lars200,00 DKK 08/09/2022 12:40
LP87110,00 DKK Autobud08/09/2022 12:40
Lars100,00 DKK 08/09/2022 12:40
LP8790,00 DKK Autobud08/09/2022 12:40
Lars80,00 DKK 08/09/2022 12:40
LP8770,00 DKK Autobud08/09/2022 12:40
Lars60,00 DKK 08/09/2022 12:40
LP8750,00 DKK 08/09/2022 10:11
Auktionstart08/09/2022 10:00