Poul Volther Farstrup stol – 0937

Pindestol med armlæn. Sortlakeret med teaksæde. Fremstår med brugsspor fx. Ridser i maling. Det ene armlæn er løs i samling ved pind/sæde. Se billeder

Vindende bud: 550,00 DKK

Højeste bud var: Marianne

Marianne550,00 DKK Autobud27/04/2021 23:24
Tfh540,00 DKK 27/04/2021 23:24
Marianne530,00 DKK Autobud27/04/2021 23:24
Tfh520,00 DKK 27/04/2021 23:24
Marianne510,00 DKK 27/04/2021 19:51
zira500,00 DKK Autobud27/04/2021 19:51
zira400,00 DKK Autobud26/04/2021 0:33
Ludvig390,00 DKK 26/04/2021 0:33
zira380,00 DKK Autobud24/04/2021 21:44
Simon370,00 DKK 24/04/2021 21:44
zira360,00 DKK 23/04/2021 20:28
janej350,00 DKK Autobud23/04/2021 20:28
janej310,00 DKK 23/04/2021 17:00
zira300,00 DKK Autobud23/04/2021 17:00
zira110,00 DKK 22/04/2021 12:36
helle rasmussen100,00 DKK Autobud21/04/2021 22:56
MostersChoise90,00 DKK 21/04/2021 22:56
helle rasmussen80,00 DKK 21/04/2021 21:39
johanne svendsen70,00 DKK 21/04/2021 21:19
Morie60,00 DKK 21/04/2021 20:57
Malilul50,00 DKK 21/04/2021 20:23
Auktionstart21/04/2021 20:00