Retro kommode – Obs. Rettelse i beskrivelse – Fi2111

Varenummer: fi2111 Kategorier: , Tags: , , ,

Obs: rettelse i tekst vedr. materiale.

Retrokommode med 4 skuffer og nøgle.

Forskellige materialer som teakfilm finer, teak  (greb) samt andre træsorter.

H: 78 cm, L: 62 cm, D: 36 cm.

Kommoden fremstår med brugsspor – fx. ridser/mærker – se billeder for detaljer.

Kan beses i Finderiet.

Vindende bud: 380,00 DKK

Højeste bud var: A.Olesen

A.Olesen380,00 DKK 10/05/2022 20:00
Josefinere370,00 DKK 10/05/2022 18:55
alexsandraluka360,00 DKK 10/05/2022 17:37
A.Olesen355,00 DKK Autobud10/05/2022 17:37
A.Olesen350,00 DKK Autobud10/05/2022 17:37
alexsandraluka340,00 DKK 10/05/2022 17:37
A.Olesen330,00 DKK Autobud10/05/2022 17:37
alexsandraluka320,00 DKK 10/05/2022 17:37
A.Olesen310,00 DKK Autobud10/05/2022 17:37
alexsandraluka300,00 DKK 10/05/2022 17:37
A.Olesen290,00 DKK Autobud10/05/2022 17:37
alexsandraluka280,00 DKK 10/05/2022 17:37
A.Olesen270,00 DKK 10/05/2022 16:57
Josefinere260,00 DKK 10/05/2022 15:14
petersim47@outlook.dk250,00 DKK 10/05/2022 12:18
GBR240,00 DKK 10/05/2022 10:54
Josefinere230,00 DKK 09/05/2022 22:13
alexsandraluka220,00 DKK 09/05/2022 15:55
GBR210,00 DKK 09/05/2022 12:19
alexsandraluka200,00 DKK 04/05/2022 13:44
Lotande190,00 DKK 04/05/2022 9:09
alexsandraluka180,00 DKK 04/05/2022 8:57
petersim47@outlook.dk175,00 DKK Autobud04/05/2022 8:57
petersim47@outlook.dk170,00 DKK Autobud04/05/2022 8:57
alexsandraluka160,00 DKK 04/05/2022 8:57
petersim47@outlook.dk150,00 DKK Autobud04/05/2022 8:56
alexsandraluka140,00 DKK 04/05/2022 8:56
petersim47@outlook.dk130,00 DKK Autobud04/05/2022 8:56
alexsandraluka120,00 DKK 04/05/2022 8:56
petersim47@outlook.dk110,00 DKK Autobud04/05/2022 8:56
alexsandraluka100,00 DKK 04/05/2022 8:56
petersim47@outlook.dk90,00 DKK Autobud03/05/2022 20:06
Lars L80,00 DKK 03/05/2022 20:06
petersim47@outlook.dk70,00 DKK Autobud03/05/2022 19:53
RBR60,00 DKK 03/05/2022 19:53
petersim47@outlook.dk50,00 DKK 03/05/2022 11:15
Auktionstart03/05/2022 9:00