Rundt sofabord – 0972

Rundt sofabord i klassisk design.Ø: 80 cm – H: 52,5. Bordplade muligvis palisanderfiner? Bord fremstår med brugsspor på stel og bordplade.

Vindende bud: 223,00 DKK

Højeste bud var: Reggae

Reggae223,00 DKK 11/05/2021 18:04
classic-house.dk213,00 DKK 11/05/2021 18:01
Reggae206,00 DKK Autobud11/05/2021 18:01
Reggae203,00 DKK Autobud11/05/2021 18:01
classic-house.dk193,00 DKK 11/05/2021 18:01
Reggae183,00 DKK Autobud11/05/2021 18:01
classic-house.dk173,00 DKK 11/05/2021 18:01
Reggae155,00 DKK Autobud11/05/2021 18:01
classic-house.dk145,00 DKK 11/05/2021 18:01
Reggae135,00 DKK 11/05/2021 17:03
classic-house.dk125,00 DKK 11/05/2021 8:39
He-Man115,00 DKK 02/05/2021 0:02
Bodil Marie Toftdal Pedersen105,00 DKK 30/04/2021 19:10
Heidi95,00 DKK 30/04/2021 17:45
Bodil Marie Toftdal Pedersen85,00 DKK 30/04/2021 16:29
Charlie9975,00 DKK 30/04/2021 16:27
Auktionstart30/04/2021 9:00