Rundt spisebord – 1085

Ø:110 cm – H: 72 cm. Udtræk med plads til tillægsplade (der følger ikke tillægsplade med til bordet). Bordet fremstår med diverse brugsspor fx. Ridser, mærker og små afslag – se billeder.

Nuværende bud: 575,00 DKK

Tid tilbage:

Slutdato: 17/06/2021 20:00

Nuværende bud: 575,00 DKK

Benji575,00 DKK Autobud10/06/2021 14:38
Sofie F.550,00 DKK 10/06/2021 14:38
Benji525,00 DKK Autobud10/06/2021 14:38
Sofie F.500,00 DKK 10/06/2021 14:38
Benji475,00 DKK Autobud10/06/2021 14:38
Sofie F.450,00 DKK 10/06/2021 14:38
Benji425,00 DKK Autobud10/06/2021 14:37
Sofie F.400,00 DKK 10/06/2021 14:37
Benji375,00 DKK Autobud10/06/2021 14:37
Sofie F.350,00 DKK 10/06/2021 14:37
Benji325,00 DKK 10/06/2021 13:27
Sofie F.300,00 DKK 09/06/2021 9:09
petersim47@outlook.dk275,00 DKK 09/06/2021 9:08
Sofie F.250,00 DKK 08/06/2021 23:46
petersim47@outlook.dk225,00 DKK 08/06/2021 23:29
Sofie F.200,00 DKK 08/06/2021 13:41
Auktionstart08/06/2021 8:00