Signeret akvarel på papir – aukt. nr. 102

Afhentning: Skanderborg

Værdicentralen

Værdicentralen
Danmarksvej 11
8660 Skanderborg

40 x 50 cm.

Lille skade i kanten af papir (se billede )

Vindende bud: 30,00 DKK

Højeste bud var: Zenta4650

Zenta465030,00 DKK 29/11/2021 10:49
Henriette L20,00 DKK 28/11/2021 21:05
Lars L10,00 DKK 24/11/2021 20:24
Auktionstart24/11/2021 8:00