Signeret Litografi – Margit Petersen 1969 – aukt. nr. V219

Afhentning: Skanderborg

Værdicentralen

Værdicentralen
Danmarksvej 11
8660 Skanderborg

Billede størrelse uden ramme 43 x 34 cm.

Bud er bindende og vundne auktioner skal afhentes inden 8 dage

Vindende bud: 50,00 DKK

Højeste bud var: Karsten Bielefeldt

Karsten Bielefeldt50,00 DKK 27/01/2022 20:02
bjarne40,00 DKK 24/01/2022 10:32
DGV2530,00 DKK 21/01/2022 19:42
Lars L20,00 DKK 20/01/2022 20:11
Ali10,00 DKK 20/01/2022 17:49
Auktionstart20/01/2022 8:00