Signeret Litografi – Margit Petersen 1969 – aukt. nr. V219
Billede størrelse uden ramme 43 x 34 cm.
Bud er bindende og vundne auktioner skal afhentes inden 8 dage
Vindende bud: 50,00 kr.
Højeste bud var: Karsten Bielefeldt
Karsten Bielefeldt | 50,00 kr. | 27/01/2022 20:02 | |
40,00 kr. | 24/01/2022 10:32 | ||
DGV25 | 30,00 kr. | 21/01/2022 19:42 | |
Lars L | 20,00 kr. | 20/01/2022 20:11 | |
Aaaa | 10,00 kr. | 20/01/2022 17:49 | |
Auktionstart | 20/01/2022 8:00 |