Stor fiskekutter L:65 cm.

Varenummer: FI0219 Kategorier: , Tags: , ,

Fiskekutter i træ på stand. Har batteri – funktion ukendt. Fremstår med del brugsspor/slitage. Mange fine detaljer.

Vindende bud: 455,00 DKK

Højeste bud var: Jens Erik

Jens Erik455,00 DKK Autobud15/09/2020 21:00
anrs450,00 DKK 15/09/2020 21:00
Jens Erik440,00 DKK Autobud15/09/2020 21:00
anrs430,00 DKK 15/09/2020 21:00
Jens Erik420,00 DKK Autobud15/09/2020 21:00
anrs410,00 DKK 15/09/2020 21:00
Jens Erik400,00 DKK Autobud15/09/2020 21:00
anrs390,00 DKK 15/09/2020 21:00
Jens Erik380,00 DKK Autobud15/09/2020 21:00
anrs370,00 DKK 15/09/2020 21:00
Jens Erik360,00 DKK 15/09/2020 20:59
anrs350,00 DKK Autobud15/09/2020 20:59
anrs315,00 DKK 15/09/2020 20:32
Jens Erik305,00 DKK 15/09/2020 20:30
anrs300,00 DKK Autobud15/09/2020 20:30
anrs260,00 DKK Autobud15/09/2020 20:29
Jens Erik250,00 DKK 15/09/2020 20:29
anrs155,00 DKK Autobud10/09/2020 19:43
Maria Nedergaard145,00 DKK 10/09/2020 19:43
anrs135,00 DKK 10/09/2020 16:56
Jens Erik125,00 DKK Autobud10/09/2020 16:56
Jens Erik105,00 DKK 10/09/2020 16:38
anrs95,00 DKK 08/09/2020 21:50
Lars L85,00 DKK 08/09/2020 20:12
Auktionstart08/09/2020 9:00