Trip Trap salatbestik etc.-Fi2446

Nyt salatbestik i æske.

Servietringe, saltkar og fyrfadsstager- lidt brugsspor. Alt stemplet Trip Trap

Nuværende bud: 110,00 DKK

Tid tilbage:

Slutdato: 11/08/2022 20:30

Nuværende bud: 110,00 DKK

Mutti110,00 DKK 09/08/2022 10:13
SP1007100,00 DKK 08/08/2022 11:48
KARULAPS90,00 DKK 05/08/2022 12:51
Gimlie80,00 DKK 05/08/2022 12:12
SP100770,00 DKK 05/08/2022 12:02
Gimlie60,00 DKK 04/08/2022 20:52
Lars L50,00 DKK 03/08/2022 20:45
Auktionstart03/08/2022 9:00