Egon Svarrer tryk i ramme – 0940

Varenummer: Fi0940 Kategorier: ,

Egon Svarrer tryk/plakat i rammer. Signeret og nummereret. 51×61. Rammer har brugsspor.

Vindende bud: 1.410,00 DKK

Højeste bud var: Susie

Susie1.410,00 DKK 04/05/2021 20:39
JensRanders1.400,00 DKK Autobud04/05/2021 20:39
JensRanders1.210,00 DKK 04/05/2021 20:36
Susie1.200,00 DKK Autobud04/05/2021 20:32
JensRanders1.200,00 DKK 04/05/2021 20:32
Susie1.010,00 DKK Autobud04/05/2021 20:32
JensRanders1.000,00 DKK 04/05/2021 20:32
Susie910,00 DKK 04/05/2021 20:31
JensRanders900,00 DKK 04/05/2021 20:27
Susie891,00 DKK Autobud04/05/2021 20:27
Susie810,00 DKK 04/05/2021 20:27
JensRanders800,00 DKK Autobud04/05/2021 20:27
JensRanders789,00 DKK 04/05/2021 20:22
Susie779,00 DKK Autobud04/05/2021 20:22
Susie660,00 DKK 04/05/2021 20:21
JensRanders650,00 DKK Autobud04/05/2021 20:21
JensRanders637,00 DKK Autobud04/05/2021 20:21
edith627,00 DKK 04/05/2021 20:21
JensRanders617,00 DKK 04/05/2021 20:15
Susie607,00 DKK Autobud04/05/2021 20:15
JensRanders600,00 DKK 04/05/2021 20:15
Susie560,00 DKK Autobud04/05/2021 20:15
JensRanders550,00 DKK 04/05/2021 20:15
Susie460,00 DKK 04/05/2021 20:15
JensRanders450,00 DKK Autobud04/05/2021 20:15
JensRanders439,00 DKK 04/05/2021 20:09
Susie429,00 DKK Autobud04/05/2021 20:09
Susie360,00 DKK Autobud04/05/2021 20:09
JensRanders350,00 DKK 04/05/2021 20:09
Susie310,00 DKK 04/05/2021 20:09
JensRanders300,00 DKK Autobud04/05/2021 20:08
JensRanders267,00 DKK 04/05/2021 20:04
Susie257,00 DKK Autobud04/05/2021 20:04
JensRanders250,00 DKK 04/05/2021 20:04
Susie210,00 DKK Autobud04/05/2021 20:04
JensRanders200,00 DKK 04/05/2021 20:04
Susie185,00 DKK Autobud04/05/2021 20:03
edith175,00 DKK 04/05/2021 20:03
Susie165,00 DKK 04/05/2021 20:02
JensRanders155,00 DKK 04/05/2021 19:57
edith145,00 DKK 04/05/2021 19:56
JensRanders140,00 DKK Autobud04/05/2021 19:56
JensRanders135,00 DKK 27/04/2021 20:21
Marianne125,00 DKK Autobud27/04/2021 20:21
Marianne100,00 DKK Autobud27/04/2021 20:21
JensRanders90,00 DKK 27/04/2021 20:21
Marianne80,00 DKK 27/04/2021 19:53
JensRanders70,00 DKK 27/04/2021 8:22
Lars L60,00 DKK 26/04/2021 20:09
JHA50,00 DKK 26/04/2021 15:33
Auktionstart26/04/2021 8:00