Tulipa vase/ Ulrica Hydman-Vallien-Fi3006

Håndmalet Tulipa vase fra Kosta Boda. Design af Ulrica Hydman-Vallien.

H: 16 cm.

Signeret.

Har lidt ridser i maling bagpå vasen-se billeder.

Vindende bud: 225,00 DKK

Højeste bud var: Lilleli

Lilleli225,00 DKK Autobud21/02/2023 20:57
Else-Marie221,00 DKK 21/02/2023 20:57
Lilleli211,00 DKK Autobud21/02/2023 20:55
Else-Marie201,00 DKK 21/02/2023 20:55
Lilleli191,00 DKK 21/02/2023 20:53
Else-Marie181,00 DKK 21/02/2023 20:51
Lilleli175,00 DKK Autobud21/02/2023 20:51
Lilleli171,00 DKK 21/02/2023 20:48
knoklenborg161,00 DKK Autobud21/02/2023 20:48
knoklenborg133,00 DKK Autobud21/02/2023 20:38
Lars L123,00 DKK 21/02/2023 20:38
knoklenborg113,00 DKK 21/02/2023 19:45
Finuttel Kær103,00 DKK Autobud21/02/2023 19:45
Finuttel Kær100,00 DKK Autobud21/02/2023 17:39
tjoernemose90,00 DKK 21/02/2023 17:39
Finuttel Kær80,00 DKK 21/02/2023 17:04
Lilleli70,00 DKK 19/02/2023 0:09
Lars L60,00 DKK 14/02/2023 20:30
MostersChoise50,00 DKK 14/02/2023 14:37
Auktionstart14/02/2023 9:00