Vitrika lampe & lampeskærm – 1047

Varenummer: Fi1047 Kategori: Tags: , , , ,

Vitrika retrolampe med hejs i brun med messing samt skærm i brun med messing. Begge dele fremstår med brugsspor/ridser.

Vindende bud: 60,00 DKK

Højeste bud var: Kjeld

Kjeld60,00 DKK 04/06/2021 19:58
Tjavsen50,00 DKK 31/05/2021 19:36
Auktionstart27/05/2021 20:00