PH 4/3 pendel – Fi1120
Blå PH pendel Ø:40 cm. Lampen fremstår med brugsspor som fx. Ridser, lidt skævhed i skærm og rust.
Vindende bud: 310,00 kr.
Højeste bud var: Hamborg
Hamborg | 310,00 kr. | 28/06/2021 19:45 | |
Hamborg | 290,00 kr. | 28/06/2021 19:45 | |
Hamborg | 270,00 kr. | 28/06/2021 19:44 | |
Hamborg | 250,00 kr. | 28/06/2021 19:44 | |
Hamborg | 230,00 kr. | 28/06/2021 19:44 | |
NG | 210,00 kr. | 28/06/2021 18:52 | |
NG | 146,00 kr. | 28/06/2021 18:51 | |
Hamborg | 111,00 kr. | 24/06/2021 21:21 | |
Hamborg | 100,00 kr. | 24/06/2021 21:21 | |
KARULAPS | 80,00 kr. | 23/06/2021 7:57 | |
Jubii | 70,00 kr. | 21/06/2021 16:26 | |
Hamborg | 50,00 kr. | 20/06/2021 20:17 | |
Auktionstart | 19/06/2021 19:00 |