Just Andersen skål og vase-Fi2164
Tinvase H: 15 cm. Fremstår med en del ridser.
Skål H:7 cm Ø: 15 cm. Brugsspor
Vindende bud: 161,00 kr.
Højeste bud var: MostersChoise
MostersChoise | 161,00 kr. | 30/05/2022 19:33 | |
HNL | 151,00 kr. | Autobud | 30/05/2022 19:33 |
HNL | 121,00 kr. | Autobud | 28/05/2022 10:25 |
111,00 kr. | 28/05/2022 10:25 | ||
HNL | 90,00 kr. | 28/05/2022 6:50 | |
80,00 kr. | 26/05/2022 11:20 | ||
Madsen | 70,00 kr. | 24/05/2022 20:45 | |
Lars L | 60,00 kr. | 24/05/2022 20:03 | |
AL | 50,00 kr. | 24/05/2022 15:42 | |
Auktionstart | 23/05/2022 11:00 |