Trip Trap salatbestik etc.-Fi2446
Nyt salatbestik i æske.
Servietringe, saltkar og fyrfadsstager- lidt brugsspor. Alt stemplet Trip Trap
Vindende bud: 160,00 kr.
Højeste bud var: Lars L
Lars L | 160,00 kr. | 11/08/2022 20:23 | |
Mutti | 150,00 kr. | Autobud | 11/08/2022 20:23 |
Mutti | 130,00 kr. | Autobud | 11/08/2022 15:37 |
Gimlie | 120,00 kr. | 11/08/2022 15:37 | |
Mutti | 110,00 kr. | 09/08/2022 10:13 | |
SP1007 | 100,00 kr. | 08/08/2022 11:48 | |
KARULAPS | 90,00 kr. | 05/08/2022 12:51 | |
Gimlie | 80,00 kr. | 05/08/2022 12:12 | |
SP1007 | 70,00 kr. | 05/08/2022 12:02 | |
Gimlie | 60,00 kr. | 04/08/2022 20:52 | |
Lars L | 50,00 kr. | 03/08/2022 20:45 | |
Auktionstart | 03/08/2022 9:00 |