Myren stol-Fi2948
Myren stol – gråmalet (koksgrå). Design Arne Jacobsen – Producent Fritz Hansen.
Fremstår med brugsspor. Der mangler dækdåse til stel samt 2 skruer på dækslet, hvor stellet skrues fast på stolen. Se billeder.
Se den i Finderiet.
Vindende bud: 370,00 kr.
Højeste bud var: Pernilleo
Pernilleo | 370,00 kr. | 01/02/2023 20:35 | |
mcj | 360,00 kr. | 01/02/2023 20:29 | |
zira | 350,00 kr. | Autobud | 01/02/2023 20:29 |
mcj | 340,00 kr. | 01/02/2023 20:29 | |
zira | 330,00 kr. | Autobud | 01/02/2023 20:29 |
zira | 310,00 kr. | 31/01/2023 20:43 | |
Lilleli | 300,00 kr. | Autobud | 31/01/2023 20:43 |
Lilleli | 260,00 kr. | 28/01/2023 11:12 | |
Kasper | 250,00 kr. | Autobud | 27/01/2023 22:14 |
Pernilleo | 240,00 kr. | 27/01/2023 22:14 | |
Kasper | 230,00 kr. | Autobud | 27/01/2023 22:13 |
Pernilleo | 220,00 kr. | 27/01/2023 22:13 | |
Kasper | 210,00 kr. | 25/01/2023 23:47 | |
Kasper | 200,00 kr. | 25/01/2023 23:47 | |
Margit | 80,00 kr. | 25/01/2023 20:15 | |
Lise K | 70,00 kr. | 25/01/2023 19:31 | |
AKP | 60,00 kr. | 25/01/2023 17:38 | |
Auktionstart | 25/01/2023 14:00 |