Ankestyrelsen er kommet frem til, at Nordværk alene må benytte hjemmesiden til at udbyde genbrugsgenstande fra eget opland, altså Nordværks ejerkommuner. Derfor bliver vi nødt til at afslutte det gode samarbejde med kollegaerne i Skanderborg, Randers og Sønderborg fra nytår. Det betyder også, at der fra 2024 kun er mulighed for at afhente købte genstande fra Nordværks genbrugsbutik i Hjørring.

Retro gulvlampe-Fi3335

Retro gulvlampe med plast/akryl? skærm. Måske Fagerhult?

Skærm kan justeres i højde fra 50-130 cm. Se billeder.

Fremstår med div. brugsspor som fx. ridser på fod og skærm, gul plet indeni i skærm. Fatninger (2 stk) samt ledning fremstår gulnet.

Se den i Finderiet mht. vurdering af stand.

Vindende bud: 310,00 kr.

Højeste bud var: mads h

mads h310,00 kr. Autobud05/07/2023 0:35
Michael steiner300,00 kr. 05/07/2023 0:35
mads h250,00 kr. Autobud05/07/2023 0:35
Michael steiner240,00 kr. 05/07/2023 0:35
mads h230,00 kr. Autobud05/07/2023 0:35
Michael steiner220,00 kr. 05/07/2023 0:35
mads h210,00 kr. Autobud05/07/2023 0:35
Michael steiner200,00 kr. 05/07/2023 0:35
mads h130,00 kr. Autobud05/07/2023 0:34
Michael steiner120,00 kr. 05/07/2023 0:34
mads h70,00 kr. Autobud05/07/2023 0:34
Michael steiner60,00 kr. 05/07/2023 0:34
mads h50,00 kr. 30/06/2023 9:14
Auktionstart27/06/2023 9:00