Retro gulvlampe-Fi3335
Retro gulvlampe med plast/akryl? skærm. Måske Fagerhult?
Skærm kan justeres i højde fra 50-130 cm. Se billeder.
Fremstår med div. brugsspor som fx. ridser på fod og skærm, gul plet indeni i skærm. Fatninger (2 stk) samt ledning fremstår gulnet.
Se den i Finderiet mht. vurdering af stand.
Vindende bud: 310,00 kr.
Højeste bud var: mads h
mads h | 310,00 kr. | Autobud | 05/07/2023 0:35 |
Michael steiner | 300,00 kr. | 05/07/2023 0:35 | |
mads h | 250,00 kr. | Autobud | 05/07/2023 0:35 |
Michael steiner | 240,00 kr. | 05/07/2023 0:35 | |
mads h | 230,00 kr. | Autobud | 05/07/2023 0:35 |
Michael steiner | 220,00 kr. | 05/07/2023 0:35 | |
mads h | 210,00 kr. | Autobud | 05/07/2023 0:35 |
Michael steiner | 200,00 kr. | 05/07/2023 0:35 | |
mads h | 130,00 kr. | Autobud | 05/07/2023 0:34 |
Michael steiner | 120,00 kr. | 05/07/2023 0:34 | |
mads h | 70,00 kr. | Autobud | 05/07/2023 0:34 |
Michael steiner | 60,00 kr. | 05/07/2023 0:34 | |
mads h | 50,00 kr. | 30/06/2023 9:14 | |
Auktionstart | 27/06/2023 9:00 |