14 karat guldring- Fi2103

Guldring med brunlig/røgfarvet facetslebet oval sten. Ring stemplet 585.
Ringen har brugsspor samt spor (streg/hak) efter mulig rep./Justering på bagsiden – se billeder.

Ringen kan beses i Finderiet.

Vindende bud: 660,00 DKK

Højeste bud var: Renata

Renata660,00 DKK 09/05/2022 20:02
M68650,00 DKK Autobud09/05/2022 20:02
M68550,00 DKK 09/05/2022 17:52
wontollakenn540,00 DKK 09/05/2022 9:29
Linda Hermann530,00 DKK 07/05/2022 11:02
suleyman1958@live.dk520,00 DKK 05/05/2022 16:57
Ali510,00 DKK Autobud04/05/2022 22:34
Gitte500,00 DKK 04/05/2022 22:34
Ali490,00 DKK 03/05/2022 15:46
wontollakenn480,00 DKK Autobud03/05/2022 15:46
wontollakenn468,00 DKK Autobud03/05/2022 15:46
Ali458,00 DKK 03/05/2022 15:46
wontollakenn448,00 DKK Autobud02/05/2022 23:26
suleyman1958@live.dk438,00 DKK 02/05/2022 23:26
wontollakenn428,00 DKK Autobud02/05/2022 20:09
Jamyarazizi418,00 DKK 02/05/2022 20:09
wontollakenn408,00 DKK 01/05/2022 22:31
zira398,00 DKK Autobud01/05/2022 22:31
zira270,00 DKK 01/05/2022 22:22
Olsen260,00 DKK 01/05/2022 18:17
VIKING250,00 DKK 01/05/2022 15:49
zira249,00 DKK Autobud01/05/2022 15:49
zira240,00 DKK Autobud01/05/2022 15:49
VIKING230,00 DKK 01/05/2022 15:49
zira220,00 DKK Autobud01/05/2022 15:49
VIKING210,00 DKK 01/05/2022 15:49
zira200,00 DKK Autobud01/05/2022 15:49
VIKING190,00 DKK 01/05/2022 15:49
zira180,00 DKK Autobud01/05/2022 15:49
VIKING170,00 DKK 01/05/2022 15:49
zira160,00 DKK Autobud01/05/2022 15:48
VIKING150,00 DKK 01/05/2022 15:48
zira110,00 DKK Autobud01/05/2022 15:47
VIKING100,00 DKK 01/05/2022 15:47
zira70,00 DKK 01/05/2022 10:10
Renata60,00 DKK 30/04/2022 22:18
NRD50,00 DKK 30/04/2022 19:23
Auktionstart30/04/2022 12:00