Ankestyrelsen er kommet frem til, at Nordværk alene må benytte hjemmesiden til at udbyde genbrugsgenstande fra eget opland, altså Nordværks ejerkommuner. Derfor bliver vi nødt til at afslutte det gode samarbejde med kollegaerne i Skanderborg, Randers og Sønderborg fra nytår. Det betyder også, at der fra 2024 kun er mulighed for at afhente købte genstande fra Nordværks genbrugsbutik i Hjørring.

2 reolmoduler (Montana?)-Fi3104

2 stk. koksgrå reolmoduler samt 5 sokler.

Måske fra Montana?? Vides ikke.

Hvert modul måler 69x69x37,5 cm.
Moduler er opstillet vilkårlig på billede – kan stå på sokkel eller hænge på væg.

Sokler måler 69×28 og 47×34 cm.

Fremstår med mange brugsspor som ridser, mærker og et par huller til ledninger.

Se alle billeder og se det i Finderiet mht. vurdering af mærke og stand.

Vindende bud: 982,00 kr.

Højeste bud var: Thomas26

Thomas26982,00 kr. 26/03/2023 20:26
Birch957,00 kr. Autobud26/03/2023 20:26
Thomas26932,00 kr. 26/03/2023 20:26
Birch907,00 kr. 26/03/2023 20:23
Thomas26882,00 kr. 26/03/2023 20:23
Birch857,00 kr. Autobud26/03/2023 20:19
Thomas26857,00 kr. 26/03/2023 20:19
Birch832,00 kr. 26/03/2023 20:17
Thomas26807,00 kr. 26/03/2023 20:15
Birch782,00 kr. Autobud26/03/2023 20:15
Thomas26759,00 kr. 26/03/2023 20:15
Birch734,00 kr. 26/03/2023 20:13
Thomas26709,00 kr. 26/03/2023 20:12
Birch684,00 kr. Autobud26/03/2023 20:12
Thomas26679,00 kr. 26/03/2023 20:12
Birch654,00 kr. 26/03/2023 20:12
Thomas26629,00 kr. 26/03/2023 20:11
Birch604,00 kr. 26/03/2023 20:10
Thomas26579,00 kr. 26/03/2023 20:09
Birch554,00 kr. 26/03/2023 20:08
Thomas26529,00 kr. 26/03/2023 20:06
Birch504,00 kr. 26/03/2023 20:05
Thomas26479,00 kr. 26/03/2023 20:03
Birch454,00 kr. Autobud26/03/2023 20:03
Thomas26453,00 kr. 26/03/2023 20:03
Birch428,00 kr. 26/03/2023 20:02
Thomas26403,00 kr. 26/03/2023 20:01
Birch398,00 kr. Autobud26/03/2023 20:01
Birch378,00 kr. 26/03/2023 20:01
Thomas26353,00 kr. 26/03/2023 19:57
NRD328,00 kr. 26/03/2023 19:55
Birch303,00 kr. 26/03/2023 19:51
Thomas26278,00 kr. 26/03/2023 15:16
253,00 kr. 19/03/2023 18:40
Roal228,00 kr. 18/03/2023 9:15
FH - KING215,00 kr. Autobud18/03/2023 9:15
FH - KING125,00 kr. 17/03/2023 20:22
NRD100,00 kr. 17/03/2023 14:53
Auktionstart17/03/2023 9:00