2 reolmoduler (Montana?)-Fi3104
2 stk. koksgrå reolmoduler samt 5 sokler.
Måske fra Montana?? Vides ikke.
Hvert modul måler 69x69x37,5 cm.
Moduler er opstillet vilkårlig på billede – kan stå på sokkel eller hænge på væg.
Sokler måler 69×28 og 47×34 cm.
Fremstår med mange brugsspor som ridser, mærker og et par huller til ledninger.
Se alle billeder og se det i Finderiet mht. vurdering af mærke og stand.
Vindende bud: 982,00 kr.
Højeste bud var: Thomas26
Thomas26 | 982,00 kr. | 26/03/2023 20:26 | |
Birch | 957,00 kr. | Autobud | 26/03/2023 20:26 |
Thomas26 | 932,00 kr. | 26/03/2023 20:26 | |
Birch | 907,00 kr. | 26/03/2023 20:23 | |
Thomas26 | 882,00 kr. | 26/03/2023 20:23 | |
Birch | 857,00 kr. | Autobud | 26/03/2023 20:19 |
Thomas26 | 857,00 kr. | 26/03/2023 20:19 | |
Birch | 832,00 kr. | 26/03/2023 20:17 | |
Thomas26 | 807,00 kr. | 26/03/2023 20:15 | |
Birch | 782,00 kr. | Autobud | 26/03/2023 20:15 |
Thomas26 | 759,00 kr. | 26/03/2023 20:15 | |
Birch | 734,00 kr. | 26/03/2023 20:13 | |
Thomas26 | 709,00 kr. | 26/03/2023 20:12 | |
Birch | 684,00 kr. | Autobud | 26/03/2023 20:12 |
Thomas26 | 679,00 kr. | 26/03/2023 20:12 | |
Birch | 654,00 kr. | 26/03/2023 20:12 | |
Thomas26 | 629,00 kr. | 26/03/2023 20:11 | |
Birch | 604,00 kr. | 26/03/2023 20:10 | |
Thomas26 | 579,00 kr. | 26/03/2023 20:09 | |
Birch | 554,00 kr. | 26/03/2023 20:08 | |
Thomas26 | 529,00 kr. | 26/03/2023 20:06 | |
Birch | 504,00 kr. | 26/03/2023 20:05 | |
Thomas26 | 479,00 kr. | 26/03/2023 20:03 | |
Birch | 454,00 kr. | Autobud | 26/03/2023 20:03 |
Thomas26 | 453,00 kr. | 26/03/2023 20:03 | |
Birch | 428,00 kr. | 26/03/2023 20:02 | |
Thomas26 | 403,00 kr. | 26/03/2023 20:01 | |
Birch | 398,00 kr. | Autobud | 26/03/2023 20:01 |
Birch | 378,00 kr. | 26/03/2023 20:01 | |
Thomas26 | 353,00 kr. | 26/03/2023 19:57 | |
NRD | 328,00 kr. | 26/03/2023 19:55 | |
Birch | 303,00 kr. | 26/03/2023 19:51 | |
Thomas26 | 278,00 kr. | 26/03/2023 15:16 | |
253,00 kr. | 19/03/2023 18:40 | ||
Roal | 228,00 kr. | 18/03/2023 9:15 | |
FH - KING | 215,00 kr. | Autobud | 18/03/2023 9:15 |
FH - KING | 125,00 kr. | 17/03/2023 20:22 | |
NRD | 100,00 kr. | 17/03/2023 14:53 | |
Auktionstart | 17/03/2023 9:00 |