3 Aluminia Sonja fade-Fi2552

3 Aluminia Sonja Fade

2 stk L: 38 cm Ø: 27 cm.  Et fad er lidt mørkere i farven og lidt blakket/meleret i farven i den ene ende på kant.

Har lidt mikro “nag” på kant – se billeder.

1 stk fad L: 32 cm – Ø: 23 cm.
Alle fade har patina/brugsspor som lidt ridser etc.

Se billeder eller se dem i Finderiet.

Vindende bud: 70,00 DKK

Højeste bud var: Lars L

Lars L70,00 DKK 13/09/2022 20:26
zira60,00 DKK 06/09/2022 9:06
Lars L50,00 DKK 05/09/2022 20:22
Auktionstart05/09/2022 13:00