5 Retro (Erik Buch?) spisestuestole-Fi2588

Varenummer: Fi2588 Kategori: Tags: , , ,

5 spisestuestole, angiveligt Erik Buch.

Alle stole fremstår med brugsspor som fx. mærker, ridser, små hak etc.

Træsort givetvis eg.

Se stolene i Finderiet.

OBS: Alle bud er bindende. Vundne auktionsvarer skal afhentes senest 5 hverdage efter auktionen er lukket eller efter nærmere aftale via auktion@finderiet.dk

Vindende bud: 120,00 DKK

Højeste bud var: Asev

Asev120,00 DKK 27/09/2022 19:59
Bgm110,00 DKK 27/09/2022 16:21
HeleneHans100,00 DKK 27/09/2022 1:30
alexsandraluka90,00 DKK 26/09/2022 8:17
Bgm80,00 DKK 23/09/2022 9:15
alexsandraluka70,00 DKK 22/09/2022 23:55
Bgm60,00 DKK 21/09/2022 12:15
Finn50,00 DKK 20/09/2022 23:34
Auktionstart19/09/2022 12:00