5 Retro (Erik Buch?) spisestuestole-Fi2588
5 spisestuestole, angiveligt Erik Buch.
Alle stole fremstår med brugsspor som fx. mærker, ridser, små hak etc.
Træsort givetvis eg.
Se stolene i Finderiet.
OBS: Alle bud er bindende. Vundne auktionsvarer skal afhentes senest 5 hverdage efter auktionen er lukket eller efter nærmere aftale via auktion@finderiet.dk
Vindende bud: 120,00 kr.
Højeste bud var: Asev
Asev | 120,00 kr. | 27/09/2022 19:59 | |
Bgm | 110,00 kr. | 27/09/2022 16:21 | |
100,00 kr. | 27/09/2022 1:30 | ||
alexsandraluka | 90,00 kr. | 26/09/2022 8:17 | |
Bgm | 80,00 kr. | 23/09/2022 9:15 | |
alexsandraluka | 70,00 kr. | 22/09/2022 23:55 | |
Bgm | 60,00 kr. | 21/09/2022 12:15 | |
50,00 kr. | 20/09/2022 23:34 | ||
Auktionstart | 19/09/2022 12:00 |