5 væglamper af Uno Dahlén for Aneta-Fi2945

5 stk. Retro væglamper i fyrretræ med matteret glasskærm.

Design af Un0 Dahlén for Aneta.
H: 23 cm . D: 18 cm.

Fremstår med brugsspor men generel fin stand. Obs. 2 lamper har afslag på træ, hvor den monteres på væg. Se billeder.

2 lamper mangler et stik.

Vindende bud: 340,00 DKK

Højeste bud var: Per hindsbak

Per hindsbak340,00 DKK 30/01/2023 17:29
imexel330,00 DKK 30/01/2023 8:43
Per hindsbak320,00 DKK 30/01/2023 8:28
Pøts310,00 DKK 29/01/2023 9:53
Per hindsbak300,00 DKK Autobud29/01/2023 9:53
Pøts300,00 DKK 29/01/2023 9:53
Per hindsbak290,00 DKK Autobud29/01/2023 9:52
Pøts280,00 DKK 29/01/2023 9:52
Per hindsbak270,00 DKK 29/01/2023 6:20
Pøts260,00 DKK 28/01/2023 9:23
Per hindsbak250,00 DKK Autobud28/01/2023 9:22
Pøts250,00 DKK 28/01/2023 9:22
Per hindsbak240,00 DKK Autobud28/01/2023 9:22
Pøts230,00 DKK 28/01/2023 9:22
Per hindsbak220,00 DKK 27/01/2023 16:12
Pøts210,00 DKK 27/01/2023 13:00
Per hindsbak200,00 DKK Autobud27/01/2023 13:00
Pøts195,00 DKK 27/01/2023 13:00
Per hindsbak185,00 DKK Autobud27/01/2023 13:00
Pøts175,00 DKK 27/01/2023 13:00
Per hindsbak165,00 DKK Autobud25/01/2023 19:20
MostersChoise155,00 DKK 25/01/2023 19:20
Per hindsbak145,00 DKK Autobud25/01/2023 9:25
LP87135,00 DKK 25/01/2023 9:25
Per hindsbak125,00 DKK Autobud25/01/2023 7:49
alexsandraluka115,00 DKK 25/01/2023 7:49
Per hindsbak105,00 DKK 25/01/2023 6:18
Lars L95,00 DKK 24/01/2023 20:08
YNWA85,00 DKK 24/01/2023 19:03
AnaMP75,00 DKK 24/01/2023 10:41
Auktionstart24/01/2023 9:00