5 væglamper af Uno Dahlén for Aneta-Fi2945
5 stk. Retro væglamper i fyrretræ med matteret glasskærm.
Design af Un0 Dahlén for Aneta.
H: 23 cm . D: 18 cm.
Fremstår med brugsspor men generel fin stand. Obs. 2 lamper har afslag på træ, hvor den monteres på væg. Se billeder.
2 lamper mangler et stik.
Vindende bud: 340,00 kr.
Højeste bud var: Per hindsbak
Per hindsbak | 340,00 kr. | 30/01/2023 17:29 | |
imexel | 330,00 kr. | 30/01/2023 8:43 | |
Per hindsbak | 320,00 kr. | 30/01/2023 8:28 | |
Pøts | 310,00 kr. | 29/01/2023 9:53 | |
Per hindsbak | 300,00 kr. | Autobud | 29/01/2023 9:53 |
Pøts | 300,00 kr. | 29/01/2023 9:53 | |
Per hindsbak | 290,00 kr. | Autobud | 29/01/2023 9:52 |
Pøts | 280,00 kr. | 29/01/2023 9:52 | |
Per hindsbak | 270,00 kr. | 29/01/2023 6:20 | |
Pøts | 260,00 kr. | 28/01/2023 9:23 | |
Per hindsbak | 250,00 kr. | Autobud | 28/01/2023 9:22 |
Pøts | 250,00 kr. | 28/01/2023 9:22 | |
Per hindsbak | 240,00 kr. | Autobud | 28/01/2023 9:22 |
Pøts | 230,00 kr. | 28/01/2023 9:22 | |
Per hindsbak | 220,00 kr. | 27/01/2023 16:12 | |
Pøts | 210,00 kr. | 27/01/2023 13:00 | |
Per hindsbak | 200,00 kr. | Autobud | 27/01/2023 13:00 |
Pøts | 195,00 kr. | 27/01/2023 13:00 | |
Per hindsbak | 185,00 kr. | Autobud | 27/01/2023 13:00 |
Pøts | 175,00 kr. | 27/01/2023 13:00 | |
Per hindsbak | 165,00 kr. | Autobud | 25/01/2023 19:20 |
MostersChoise | 155,00 kr. | 25/01/2023 19:20 | |
Per hindsbak | 145,00 kr. | Autobud | 25/01/2023 9:25 |
135,00 kr. | 25/01/2023 9:25 | ||
Per hindsbak | 125,00 kr. | Autobud | 25/01/2023 7:49 |
alexsandraluka | 115,00 kr. | 25/01/2023 7:49 | |
Per hindsbak | 105,00 kr. | 25/01/2023 6:18 | |
Lars L | 95,00 kr. | 24/01/2023 20:08 | |
YNWA | 85,00 kr. | 24/01/2023 19:03 | |
AnaMP | 75,00 kr. | 24/01/2023 10:41 | |
Auktionstart | 24/01/2023 9:00 |