Ældre lommeure-Fi1941

Diverse lommeure – 5 af dem stemplet med 800.

Med indgraveringer.

Angives som defekte, da de ikke er “testet/undersøgt” og ur mangler glas og visere.

Kan beses i Finderiet.

Vindende bud: 420,00 DKK

Højeste bud var: Birgit Fastrup

Birgit Fastrup420,00 DKK 08/03/2022 21:17
Jesper410,00 DKK Autobud08/03/2022 21:16
Birgit Fastrup400,00 DKK 08/03/2022 21:16
Jesper342,00 DKK 07/03/2022 21:56
lise332,00 DKK Autobud07/03/2022 21:56
lise300,00 DKK 06/03/2022 12:23
Jesper290,00 DKK Autobud06/03/2022 12:23
lise281,00 DKK 06/03/2022 12:23
Jesper271,00 DKK Autobud06/03/2022 12:23
lise261,00 DKK 06/03/2022 12:23
Jesper225,00 DKK Autobud06/03/2022 12:23
lise215,00 DKK 06/03/2022 12:23
Jesper180,00 DKK Autobud06/03/2022 12:22
lise170,00 DKK 06/03/2022 12:22
Jesper160,00 DKK 05/03/2022 16:15
Hantikmis150,00 DKK Autobud05/03/2022 16:15
Hantikmis80,00 DKK 05/03/2022 10:33
VIKING70,00 DKK 05/03/2022 0:11
Hantikmis60,00 DKK 04/03/2022 21:09
Preben Soerensen50,00 DKK 04/03/2022 12:50
Auktionstart04/03/2022 9:00