Bing & Grøndahl Musselmalet hotelporcelæn – Fi2517

Varenummer: Fi2517 Kategorier: , ,

Tallerken nr. 1009  – Ø: 24 cm, har en del brugsspor.

Sukkerskål nr. 791 4 x 7,5 cm.

Kande nr. 1070 H: 12 cm. Har en revne i tud og mangler låg.

Kaffekop nr. 1022.

Vindende bud: 90,00 DKK

Højeste bud var: Lærke

Lærke90,00 DKK 01/09/2022 20:29
Karen Krogh80,00 DKK 01/09/2022 19:13
Lærke70,00 DKK 01/09/2022 12:54
Karen Krogh60,00 DKK 01/09/2022 12:50
Lærke50,00 DKK 30/08/2022 16:17
Auktionstart24/08/2022 11:00