Boveskov stentøj vase (med skår)-Fi2129
Grøn vase H: 20 cm. Fremstår med brugsspor samt et afslag ved halsen, se billeder.
Vindende bud: 85,00 kr.
Højeste bud var:
85,00 kr. | 18/05/2022 19:59 | ||
K | 75,00 kr. | 17/05/2022 8:01 | |
GBR | 65,00 kr. | 16/05/2022 15:56 | |
K | 55,00 kr. | 13/05/2022 20:43 | |
Rie | 45,00 kr. | 13/05/2022 20:34 | |
K | 35,00 kr. | 10/05/2022 19:35 | |
Lars L | 25,00 kr. | 09/05/2022 20:26 | |
Auktionstart | 09/05/2022 14:00 |