Boveskov stentøj vase (med skår)-Fi2129

Grøn vase H: 20 cm. Fremstår med brugsspor samt et afslag ved halsen, se billeder.

Vindende bud: 85,00 DKK

Højeste bud var: Jonas

Jonas85,00 DKK 18/05/2022 19:59
Kent75,00 DKK 17/05/2022 8:01
GBR65,00 DKK 16/05/2022 15:56
Kent55,00 DKK 13/05/2022 20:43
Kate45,00 DKK 13/05/2022 20:34
Kent35,00 DKK 10/05/2022 19:35
Lars L25,00 DKK 09/05/2022 20:26
Auktionstart09/05/2022 14:00