Cadovius/Mygge bord-Fi2918

Mygge bord- design af Poul Cadovius og Susanne Fjeldsø.

Ø: 98 cm – H: 67 cm.

Bordplade ligger løst på stel. Det brune stål stel er ikke originalt stel.

Fremstår med brugsspor som en del ridser på bordplade og alukant.

Vindende bud: 1.110,00 DKK

Højeste bud var: Aase

Aase1.110,00 DKK 23/01/2023 13:00
Per hindsbak1.100,00 DKK Autobud23/01/2023 13:00
Per hindsbak1.070,00 DKK 23/01/2023 12:20
Aase1.060,00 DKK Autobud23/01/2023 12:20
Aase1.030,00 DKK Autobud23/01/2023 12:19
Per hindsbak1.020,00 DKK 23/01/2023 12:19
Aase1.010,00 DKK 23/01/2023 9:37
Per hindsbak1.000,00 DKK Autobud23/01/2023 9:37
Per hindsbak910,00 DKK 23/01/2023 7:15
Dorte900,00 DKK Autobud23/01/2023 7:15
Dorte710,00 DKK Autobud23/01/2023 7:14
Per hindsbak700,00 DKK 23/01/2023 7:14
Dorte660,00 DKK Autobud23/01/2023 7:14
Per hindsbak650,00 DKK 23/01/2023 7:14
Dorte610,00 DKK Autobud23/01/2023 7:13
Per hindsbak600,00 DKK 23/01/2023 7:13
Dorte510,00 DKK Autobud21/01/2023 14:11
Per hindsbak500,00 DKK 21/01/2023 14:11
Dorte430,00 DKK Autobud16/01/2023 10:20
Lotande420,00 DKK 16/01/2023 10:20
Dorte410,00 DKK Autobud16/01/2023 10:20
Lotande400,00 DKK 16/01/2023 10:20
Dorte360,00 DKK 15/01/2023 15:45
Ronni350,00 DKK Autobud15/01/2023 15:45
Ronni270,00 DKK Autobud15/01/2023 15:44
Dorte260,00 DKK 15/01/2023 15:44
Ronni250,00 DKK Autobud14/01/2023 23:37
imexel240,00 DKK 14/01/2023 23:37
Ronni230,00 DKK 14/01/2023 19:45
Per hindsbak220,00 DKK 14/01/2023 4:56
Emiliahc210,00 DKK 14/01/2023 0:29
K200,00 DKK Autobud14/01/2023 0:28
Emiliahc190,00 DKK 14/01/2023 0:28
K180,00 DKK Autobud14/01/2023 0:28
Emiliahc170,00 DKK 14/01/2023 0:28
K160,00 DKK Autobud14/01/2023 0:27
Emiliahc150,00 DKK 14/01/2023 0:27
K140,00 DKK Autobud14/01/2023 0:27
Emiliahc130,00 DKK 14/01/2023 0:27
K120,00 DKK Autobud14/01/2023 0:27
Emiliahc110,00 DKK 14/01/2023 0:27
K100,00 DKK 13/01/2023 23:13
Auktionstart13/01/2023 12:00