Ankestyrelsen er kommet frem til, at Nordværk alene må benytte hjemmesiden til at udbyde genbrugsgenstande fra eget opland, altså Nordværks ejerkommuner. Derfor bliver vi nødt til at afslutte det gode samarbejde med kollegaerne i Skanderborg, Randers og Sønderborg fra nytår. Det betyder også, at der fra 2024 kun er mulighed for at afhente købte genstande fra Nordværks genbrugsbutik i Hjørring.

Cadovius/Mygge bord-Fi2918

Mygge bord- design af Poul Cadovius og Susanne Fjeldsø.

Ø: 98 cm – H: 67 cm.

Bordplade ligger løst på stel. Det brune stål stel er ikke originalt stel.

Fremstår med brugsspor som en del ridser på bordplade og alukant.

Vindende bud: 1.110,00 kr.

Højeste bud var: Aase

Aase1.110,00 kr. 23/01/2023 13:00
Per hindsbak1.100,00 kr. Autobud23/01/2023 13:00
Per hindsbak1.070,00 kr. 23/01/2023 12:20
Aase1.060,00 kr. Autobud23/01/2023 12:20
Aase1.030,00 kr. Autobud23/01/2023 12:19
Per hindsbak1.020,00 kr. 23/01/2023 12:19
Aase1.010,00 kr. 23/01/2023 9:37
Per hindsbak1.000,00 kr. Autobud23/01/2023 9:37
Per hindsbak910,00 kr. 23/01/2023 7:15
Dorte900,00 kr. Autobud23/01/2023 7:15
Dorte710,00 kr. Autobud23/01/2023 7:14
Per hindsbak700,00 kr. 23/01/2023 7:14
Dorte660,00 kr. Autobud23/01/2023 7:14
Per hindsbak650,00 kr. 23/01/2023 7:14
Dorte610,00 kr. Autobud23/01/2023 7:13
Per hindsbak600,00 kr. 23/01/2023 7:13
Dorte510,00 kr. Autobud21/01/2023 14:11
Per hindsbak500,00 kr. 21/01/2023 14:11
Dorte430,00 kr. Autobud16/01/2023 10:20
Lotande420,00 kr. 16/01/2023 10:20
Dorte410,00 kr. Autobud16/01/2023 10:20
Lotande400,00 kr. 16/01/2023 10:20
Dorte360,00 kr. 15/01/2023 15:45
Ronni350,00 kr. Autobud15/01/2023 15:45
Ronni270,00 kr. Autobud15/01/2023 15:44
Dorte260,00 kr. 15/01/2023 15:44
Ronni250,00 kr. Autobud14/01/2023 23:37
imexel240,00 kr. 14/01/2023 23:37
Ronni230,00 kr. 14/01/2023 19:45
Per hindsbak220,00 kr. 14/01/2023 4:56
Emiliahc210,00 kr. 14/01/2023 0:29
K200,00 kr. Autobud14/01/2023 0:28
Emiliahc190,00 kr. 14/01/2023 0:28
K180,00 kr. Autobud14/01/2023 0:28
Emiliahc170,00 kr. 14/01/2023 0:28
K160,00 kr. Autobud14/01/2023 0:27
Emiliahc150,00 kr. 14/01/2023 0:27
K140,00 kr. Autobud14/01/2023 0:27
Emiliahc130,00 kr. 14/01/2023 0:27
K120,00 kr. Autobud14/01/2023 0:27
Emiliahc110,00 kr. 14/01/2023 0:27
K100,00 kr. 13/01/2023 23:13
Auktionstart13/01/2023 12:00