Cadovius/Mygge bord-Fi2918
Mygge bord- design af Poul Cadovius og Susanne Fjeldsø.
Ø: 98 cm – H: 67 cm.
Bordplade ligger løst på stel. Det brune stål stel er ikke originalt stel.
Fremstår med brugsspor som en del ridser på bordplade og alukant.
Vindende bud: 1.110,00 kr.
Højeste bud var: Aase
Aase | 1.110,00 kr. | 23/01/2023 13:00 | |
Per hindsbak | 1.100,00 kr. | Autobud | 23/01/2023 13:00 |
Per hindsbak | 1.070,00 kr. | 23/01/2023 12:20 | |
Aase | 1.060,00 kr. | Autobud | 23/01/2023 12:20 |
Aase | 1.030,00 kr. | Autobud | 23/01/2023 12:19 |
Per hindsbak | 1.020,00 kr. | 23/01/2023 12:19 | |
Aase | 1.010,00 kr. | 23/01/2023 9:37 | |
Per hindsbak | 1.000,00 kr. | Autobud | 23/01/2023 9:37 |
Per hindsbak | 910,00 kr. | 23/01/2023 7:15 | |
Dorte | 900,00 kr. | Autobud | 23/01/2023 7:15 |
Dorte | 710,00 kr. | Autobud | 23/01/2023 7:14 |
Per hindsbak | 700,00 kr. | 23/01/2023 7:14 | |
Dorte | 660,00 kr. | Autobud | 23/01/2023 7:14 |
Per hindsbak | 650,00 kr. | 23/01/2023 7:14 | |
Dorte | 610,00 kr. | Autobud | 23/01/2023 7:13 |
Per hindsbak | 600,00 kr. | 23/01/2023 7:13 | |
Dorte | 510,00 kr. | Autobud | 21/01/2023 14:11 |
Per hindsbak | 500,00 kr. | 21/01/2023 14:11 | |
Dorte | 430,00 kr. | Autobud | 16/01/2023 10:20 |
Lotande | 420,00 kr. | 16/01/2023 10:20 | |
Dorte | 410,00 kr. | Autobud | 16/01/2023 10:20 |
Lotande | 400,00 kr. | 16/01/2023 10:20 | |
Dorte | 360,00 kr. | 15/01/2023 15:45 | |
Ronni | 350,00 kr. | Autobud | 15/01/2023 15:45 |
Ronni | 270,00 kr. | Autobud | 15/01/2023 15:44 |
Dorte | 260,00 kr. | 15/01/2023 15:44 | |
Ronni | 250,00 kr. | Autobud | 14/01/2023 23:37 |
imexel | 240,00 kr. | 14/01/2023 23:37 | |
Ronni | 230,00 kr. | 14/01/2023 19:45 | |
Per hindsbak | 220,00 kr. | 14/01/2023 4:56 | |
K | 200,00 kr. | Autobud | 14/01/2023 0:28 |
K | 180,00 kr. | Autobud | 14/01/2023 0:28 |
K | 160,00 kr. | Autobud | 14/01/2023 0:27 |
K | 140,00 kr. | Autobud | 14/01/2023 0:27 |
K | 120,00 kr. | Autobud | 14/01/2023 0:27 |
K | 100,00 kr. | 13/01/2023 23:13 | |
Auktionstart | 13/01/2023 12:00 |