Cafestole med flet-Fi3027

4 stk cafestole med hvidt metalstel og fletsæde.

Stole fremstår med brugsspor fx. ridser/mærker på stel.
Trænger til rengøring.

Et sæde er ikke helt stramt i flettet.

Se dem i Finderiet.

Vindende bud: 400,00 DKK

Højeste bud var: zira

zira400,00 DKK Autobud20/02/2023 9:44
Bgm400,00 DKK 20/02/2023 9:44
zira375,00 DKK Autobud20/02/2023 9:43
Bgm350,00 DKK 20/02/2023 9:43
zira325,00 DKK Autobud20/02/2023 9:43
Bgm300,00 DKK 20/02/2023 9:43
zira275,00 DKK Autobud20/02/2023 9:43
Bgm250,00 DKK 20/02/2023 9:43
zira200,00 DKK Autobud20/02/2023 9:43
Bgm175,00 DKK 20/02/2023 9:43
zira150,00 DKK 19/02/2023 16:34
Lotande125,00 DKK 17/02/2023 9:06
MostersChoise100,00 DKK 16/02/2023 19:12
Auktionstart16/02/2023 11:00