Carl Thore pendel-Fi2248

Loftspendel i stål/plast. H: 27 cm Ø: 25 cm.

Fremstår med brugsspor i form af ridser samt lidt skævhed i nederste skærm.

Vindende bud: 110,00 DKK

Højeste bud var: NRD

NRD110,00 DKK 22/06/2022 20:36
Kirkedal1100,00 DKK 19/06/2022 20:14
Ask90,00 DKK 19/06/2022 16:52
sallsalg80,00 DKK 17/06/2022 17:06
Lars L70,00 DKK 15/06/2022 20:21
LR60,00 DKK 15/06/2022 17:31
NRD50,00 DKK 15/06/2022 14:35
Auktionstart15/06/2022 10:00