Chatol

Varenummer: FI0218 Kategorier: , Tags: , ,

Retro chatol i Teak/teakfiner? med udtræksplade og skuffer. Mål 110x89x44. Chatollet fremstår med brugsspor som fx. Ridser, små afslag, skjolder.

Vindende bud: 400,00 DKK

Højeste bud var: johanne svendsen

johanne svendsen400,00 DKK Autobud15/09/2020 19:44
Sara Hesselberg390,00 DKK 15/09/2020 19:44
johanne svendsen380,00 DKK Autobud15/09/2020 18:13
Sara Hesselberg370,00 DKK 15/09/2020 18:13
johanne svendsen360,00 DKK Autobud15/09/2020 16:25
Sara Hesselberg350,00 DKK 15/09/2020 16:25
johanne svendsen340,00 DKK Autobud15/09/2020 16:24
Sara Hesselberg330,00 DKK 15/09/2020 16:24
johanne svendsen320,00 DKK 15/09/2020 16:23
Sara Hesselberg310,00 DKK 14/09/2020 7:02
Tjavsen301,00 DKK Autobud14/09/2020 7:02
Tjavsen300,00 DKK Autobud14/09/2020 7:01
Sara Hesselberg290,00 DKK 14/09/2020 7:01
Tjavsen280,00 DKK Autobud13/09/2020 20:46
Sara Hesselberg270,00 DKK 13/09/2020 20:46
Tjavsen260,00 DKK Autobud12/09/2020 15:03
DANDE250,00 DKK 12/09/2020 15:03
Tjavsen240,00 DKK 11/09/2020 18:10
DANDE230,00 DKK 11/09/2020 18:08
Tjavsen227,00 DKK Autobud11/09/2020 18:08
Tjavsen220,00 DKK Autobud11/09/2020 18:07
DANDE210,00 DKK 11/09/2020 18:07
Tjavsen200,00 DKK Autobud11/09/2020 18:07
DANDE190,00 DKK 11/09/2020 18:07
Tjavsen180,00 DKK Autobud11/09/2020 18:07
DANDE170,00 DKK 11/09/2020 18:07
Tjavsen160,00 DKK 10/09/2020 20:53
Sara Hesselberg150,00 DKK 10/09/2020 18:46
DANDE140,00 DKK 09/09/2020 17:13
Sara Hesselberg130,00 DKK 09/09/2020 17:09
DANDE120,00 DKK 09/09/2020 17:04
Sara Hesselberg110,00 DKK 09/09/2020 10:20
DANDE100,00 DKK 09/09/2020 8:28
Auktionstart08/09/2020 7:00