Dea Trier Mørch tryk i ramme-Fi2916

Tryk i passepartout og ramme. 34,5×43,5 cm.

Fra 1969 – Signeret Dea Trier Mørch samt Røde Mor stempel.

Med patina.

Kan ses i Finderiet.

Vindende bud: 615,00 DKK

Højeste bud var: lejf

lejf615,00 DKK 22/01/2023 20:23
Hantikmis605,00 DKK 21/01/2023 13:57
zira595,00 DKK Autobud21/01/2023 13:57
Hantikmis590,00 DKK 21/01/2023 13:57
zira580,00 DKK 19/01/2023 19:13
Lars570,00 DKK Autobud19/01/2023 19:13
Lars535,00 DKK Autobud19/01/2023 19:12
zira525,00 DKK 19/01/2023 19:12
Lars460,00 DKK Autobud19/01/2023 19:12
zira450,00 DKK 19/01/2023 19:12
Lars370,00 DKK 17/01/2023 22:02
Emilie360,00 DKK 16/01/2023 8:15
lgj350,00 DKK Autobud16/01/2023 8:15
Emilie350,00 DKK 16/01/2023 8:15
lgj340,00 DKK Autobud16/01/2023 8:15
Emilie330,00 DKK 16/01/2023 8:15
lgj320,00 DKK 15/01/2023 21:10
lejf310,00 DKK Autobud14/01/2023 21:54
lgj305,00 DKK 14/01/2023 21:54
lejf265,00 DKK Autobud14/01/2023 21:53
lgj255,00 DKK 14/01/2023 21:53
lejf215,00 DKK Autobud14/01/2023 21:53
lgj205,00 DKK 14/01/2023 21:53
lejf160,00 DKK 13/01/2023 18:43
lgj150,00 DKK Autobud13/01/2023 18:43
lgj100,00 DKK 13/01/2023 17:43
zira90,00 DKK 13/01/2023 14:18
Lotande80,00 DKK 13/01/2023 14:08
sbuus75,00 DKK Autobud13/01/2023 14:08
sbuus70,00 DKK Autobud13/01/2023 14:07
Lotande60,00 DKK 13/01/2023 14:07
sbuus50,00 DKK 13/01/2023 12:58
Auktionstart13/01/2023 11:00