Gammel, sjælden, signeret akvarel – aukt. nr. V045

Afhentning: Skanderborg

Værdicentralen

Værdicentralen
Danmarksvej 11
8660 Skanderborg

Muligvis værdifuldt

36 x 24 cm

Se billeder

Alle bud er bindende og vundne auktioner skal afhentes senest 8 dage efter udløb.

Vindende bud: 111,00 DKK

Højeste bud var: Henriette

Henriette111,00 DKK 11/05/2022 20:13
Bidding101,00 DKK Autobud11/05/2022 20:10
Hansen100,00 DKK 11/05/2022 20:10
Bidding90,00 DKK Autobud11/05/2022 20:10
Hansen80,00 DKK 11/05/2022 20:10
Bidding70,00 DKK 08/05/2022 9:10
mina_f60,00 DKK 07/05/2022 20:02
Bidding51,00 DKK Autobud07/05/2022 20:02
Bidding50,00 DKK Autobud07/05/2022 20:02
mina_f40,00 DKK 07/05/2022 20:02
Bidding30,00 DKK 05/05/2022 15:10
Lars L20,00 DKK 04/05/2022 20:19
Lotande10,00 DKK 04/05/2022 9:13
Auktionstart04/05/2022 8:00