Georg Jensen årsskeer 1976 & 1977-Fi2135

2 årsskeer i forgyldt Sterlingsølv. Begge skeer fremstår med brugsspor – se billeder.

Ske fra 1977 kommer i kasse.

Vindende bud: 140,00 DKK

Højeste bud var: Anne-Sophie

Anne-Sophie140,00 DKK 17/05/2022 17:30
VIKING130,00 DKK 17/05/2022 3:00
Skanderborg120,00 DKK 15/05/2022 15:44
tos182110,00 DKK Autobud15/05/2022 12:16
Skanderborg110,00 DKK 15/05/2022 12:16
tos182100,00 DKK Autobud11/05/2022 15:20
Amaras90,00 DKK 11/05/2022 15:20
tos18280,00 DKK Autobud11/05/2022 15:20
Amaras70,00 DKK 11/05/2022 15:20
tos18260,00 DKK 11/05/2022 3:07
Lars L50,00 DKK 10/05/2022 20:39
Auktionstart10/05/2022 10:00