Georg Jensen – Fi2542

Georg Jensen nøglering. Fremstår som ny.

Georg Jensen kapseloplukker. Fremstår med brugsspor som ridser/mærker.

Vindende bud: 140,00 DKK

Højeste bud var: Vuptimad

Vuptimad140,00 DKK 11/09/2022 20:46
KarAhl130,00 DKK 11/09/2022 19:12
HEDA120,00 DKK 10/09/2022 6:56
SP1007110,00 DKK 08/09/2022 22:10
Margit100,00 DKK 03/09/2022 22:23
Stjerne0190,00 DKK 02/09/2022 21:30
RBR80,00 DKK 01/09/2022 21:21
Lars L70,00 DKK 01/09/2022 20:30
SP100760,00 DKK 01/09/2022 12:25
wontollakenn50,00 DKK 01/09/2022 12:18
Auktionstart01/09/2022 8:00