Gl. Lyngby vase 12 cm- Fi2290

Gammel vase med guldkant og håndmalet blomstermotiv.

Indvendige brugsspor, ikke forsøgt fjernet.

Signeret i bund: Anno 1956 – L. F

Vindende bud: 190,00 DKK

Højeste bud var: zira

zira190,00 DKK 10/07/2022 20:13
Ask180,00 DKK 10/07/2022 13:32
zira175,00 DKK Autobud10/07/2022 13:32
zira170,00 DKK Autobud10/07/2022 13:32
Ask160,00 DKK 10/07/2022 13:32
zira150,00 DKK Autobud10/07/2022 13:32
Ask140,00 DKK 10/07/2022 13:32
zira130,00 DKK 07/07/2022 14:18
Jacobs120,00 DKK 06/07/2022 19:54
Michael steiner110,00 DKK 04/07/2022 22:54
arne55100,00 DKK 01/07/2022 9:12
Christine90,00 DKK 30/06/2022 8:53
sixepe80,00 DKK 29/06/2022 13:04
Simon70,00 DKK 29/06/2022 8:03
ct260,00 DKK 29/06/2022 7:57
sixepe50,00 DKK 28/06/2022 15:26
Auktionstart28/06/2022 14:00