Guldkæde med Margueritvedhæng og Margueritring-Fi2306

8 karat guldkæde stemplet 333. L:45 cm

Margueritvedhæng i forgyldt sølv stemplet 925. Ø: 1,8 cm.

Margueritring i forgyldt sølv 925. Ø: 1.8 cm. Angiveligt str. 48.

Ring og vedhæng har brugsspor.

Vindende bud: 975,00 DKK

Højeste bud var: susanne christensen

susanne christensen975,00 DKK Autobud22/07/2022 18:18
Anne-Sophie950,00 DKK 22/07/2022 18:18
susanne christensen925,00 DKK Autobud22/07/2022 17:50
Anne-Sophie900,00 DKK 22/07/2022 17:50
susanne christensen875,00 DKK 22/07/2022 17:21
Anne-Sophie850,00 DKK Autobud22/07/2022 17:18
M68825,00 DKK 22/07/2022 17:18
Anne-Sophie800,00 DKK Autobud22/07/2022 17:17
M68775,00 DKK 22/07/2022 17:17
Anne-Sophie750,00 DKK 19/07/2022 21:30
zira725,00 DKK Autobud19/07/2022 21:30
zira700,00 DKK 10/07/2022 8:53
M68675,00 DKK Autobud10/07/2022 8:53
M68625,00 DKK Autobud10/07/2022 8:52
zira600,00 DKK 10/07/2022 8:52
M68475,00 DKK 09/07/2022 13:09
zira450,00 DKK Autobud09/07/2022 13:09
zira350,00 DKK Autobud09/07/2022 11:46
Lisvillads325,00 DKK 09/07/2022 11:46
zira300,00 DKK Autobud09/07/2022 11:46
Lisvillads275,00 DKK 09/07/2022 11:46
zira225,00 DKK Autobud09/07/2022 10:08
Simon200,00 DKK 09/07/2022 10:08
zira175,00 DKK Autobud08/07/2022 20:12
Lars L150,00 DKK 08/07/2022 20:12
zira125,00 DKK 08/07/2022 12:58
Tove100,00 DKK 08/07/2022 9:12
Auktionstart08/07/2022 8:00