Jens Harald Quistgaard skærebræt/kniv-Fi2557

Varenummer: Fi2557 Kategorier: ,

Skærebræt med kniv-design Jens Harald Quistgaard.

Ø: 17 cm – Kniv L: 26 cm.

Fremstår med brugsspor (træ trænger til pleje) som fx. knivridser,  lille sprække i tæt på bræt og kniv skaft – se billeder.

Vindende bud: 284,00 DKK

Højeste bud var: Hanne58

Hanne58284,00 DKK 15/09/2022 21:17
LP87274,00 DKK 15/09/2022 21:12
Hanne58264,00 DKK 15/09/2022 21:09
Reggae254,00 DKK Autobud15/09/2022 21:09
Hanne58253,00 DKK 15/09/2022 21:09
Reggae243,00 DKK 15/09/2022 21:08
LP87233,00 DKK 15/09/2022 21:03
Reggae223,00 DKK 14/09/2022 23:24
Jelape213,00 DKK 09/09/2022 4:37
Reggae203,00 DKK Autobud08/09/2022 10:10
LP87200,00 DKK 08/09/2022 10:10
Reggae70,00 DKK Autobud07/09/2022 21:00
NRD60,00 DKK 07/09/2022 21:00
Reggae50,00 DKK 07/09/2022 12:49
Auktionstart07/09/2022 11:00