Kay Bojesen sangfugle-Fi2160

2 sangfugle med brugsspor. OBS. Begge fugle har afskallet maling på haler. Se billeder for detaljer.

Den sorte fugle har lidt ridser, og den blå fugl har et mærke på hovedet.

Vindende bud: 410,00 DKK

Højeste bud var: Michael steiner

Michael steiner410,00 DKK 25/05/2022 21:41
Matthes325I400,00 DKK Autobud25/05/2022 21:41
Matthes325I380,00 DKK Autobud25/05/2022 21:41
Michael steiner370,00 DKK 25/05/2022 21:41
Matthes325I360,00 DKK 22/05/2022 20:39
Heidi350,00 DKK Autobud22/05/2022 20:38
Matthes325I340,00 DKK 22/05/2022 20:38
Heidi330,00 DKK Autobud22/05/2022 20:38
Matthes325I320,00 DKK 22/05/2022 20:38
Heidi300,00 DKK Autobud22/05/2022 20:37
Matthes325I290,00 DKK 22/05/2022 20:37
Heidi280,00 DKK Autobud22/05/2022 20:37
Matthes325I270,00 DKK 22/05/2022 20:37
Heidi260,00 DKK 21/05/2022 7:40
Kasper250,00 DKK Autobud21/05/2022 7:40
Kasper220,00 DKK 20/05/2022 11:38
Michael steiner210,00 DKK 19/05/2022 20:22
Kasper200,00 DKK Autobud19/05/2022 20:22
Michael steiner200,00 DKK 19/05/2022 20:22
Kasper155,00 DKK Autobud19/05/2022 20:22
Michael steiner145,00 DKK 19/05/2022 20:22
Kasper135,00 DKK Autobud19/05/2022 18:41
Trine14125,00 DKK 19/05/2022 18:41
Kasper115,00 DKK Autobud19/05/2022 14:13
wontollakenn105,00 DKK 19/05/2022 14:13
Kasper95,00 DKK 19/05/2022 11:06
Elin85,00 DKK 18/05/2022 21:11
Lars L75,00 DKK 18/05/2022 20:04
Auktionstart18/05/2022 11:00